Penzion Luhačovice Hubert :::

Penzion Hubert / Luhačovice

Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouhou tradicí lázeňské léčby dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu.

Proslulé jsou přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím, ve kterém se snoubí krásná příroda a typická architektura.

Ubytování:
Penzion Hubert je ve stylu domácího prostředí. Nabízí dvoulůžkové pokoje a apartmá. U všech je možnost přistýlky. Pokoje penzionu Hubert jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, lednicí a s možností zapůjčení televizoru.

Gastronomie:
Skupinovým pobytům je k dispozici příjemné posezení v baru. V okolí je pár restaurací, které hostům nabídnou klasickou českou kuchyni a místní speciality.

Služby:
Parkování je zajištěno na dvoře penzionu. Můžete si u nás uschovat jízdní kola, popřípadě jiné sportovní nářadí. Je možný také pobyt se psem.

Tip na Výlet:
Muzeum lidových pálenic je představuje stálou expozici, která je věnována podomácké výrobě destilátů na moravsko-slovenském pomezí. Nachází se na Uherskohradišťsku, ve Vlčnově . Sídlí v bývalé stodole při zemědělské usedlosti. Muzeum lidových pálenic představuje asi 30 destilančních soustav a dalších 700 exponátů. Spoluautorem expozice je Jiří Severin, který říká, že zdejší muzeum nepropaguje konzumaci alkoholu, ale dokumentuje bohatství, které k tomuto kraji patří. Podle něj lidé nepálejí proto aby ušetřili, ale proto, že pálení alkoholu je spojeno s dobrodružstvím a s furiantstvím. Jedná prý o takový poslední underground na Moravě. Muzeum lidových pálenic, které bylo otevřeno 15. května 2010 v současnosti dokonce jedná s ministerstvem o tom, jestli se zde bude i moc pálit. Zdejší pálenka by nesloužila k prodeji, ale jako překvapení ke vstupence. Muzeum lidových pálenic disponuje i mnoha dokumenty o pálení, publikacemi, vinětami a nádobami. Autoři muzea se zavázali, že sbírka bude i nadále rozšiřována a obměňována od další exponáty.

Penzion Luhačovice Hubert - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Luhačovice Hubert - disponuje restauracíPenzion Luhačovice Hubert - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Luhačovice Hubert -  je k dispozici připojení na internetPenzion Luhačovice Hubert -  je k dispozici letní terasaPenzion Luhačovice Hubert - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Luhačovice Hubert - přijímá kreditní karty VISAPenzion Luhačovice Hubert - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Luhačovice Hubert - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Luhačovice Hubert - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Luhačovice Hubert - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Luhačovice Hubert - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Penzion Hubert, Hradisko 467
Luhačovice 76326 Česká Republika
Pension-Luhacovice-Hubert@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 16 m/s
Penzion Hubert ubytování Luhačovice Aktuální počasí ::: částečně oblačno

Doporučte tyto stránky: